Garance


Garance vrácení peněz je jedním ze základních stavebních kamenů metody Easyway. Dával ji pan Carr svým prvním klientům, dávají ji všechny kliniky Easyway na světě. Žádná jiná metoda na odnaučení kouření Vám nenabídne, že dostanete své peníze zpět pokud nepřestanete kouřit. Nemůžete dojít vrátit použité nikotinové náplasti, jelikož kouříte dál i když je máte nalepené, v lékárně Vám nevrátí peníze za 3 měsíce léčby Champixem nebo jinou chemikálií poté, co léky doberete a vrátíte se ke kouření.

Allen Carr nabízí vrácení peněz v případě neúspěchu, protože je to fér.
Pokud Vám tvrdíme, že Vám metoda Easyway pomůže a nestane se tak, logicky si zasloužíte dostat své peníze zpět.
A jediné, co by Vás takový neúspěšný pokus mohl stát jsou čas a případné cestovní náklady. Ale ty to bude stát i nás.

Garance vrácení peněz tedy znamená, že pokud 3 měsíce od hlavního semináře nadále nebo opět kouříte,
a pokud jste absolvovali oba podpůrné půldenní semináře v Praze,
stačí se obrátit na Vašeho terapeuta, telefonicky nebo e-mailem, a Vaše žádost bude vyřízena bez zbytečného otálení.
Garance razítko

Podmínky Garance

Pro možnost uplatnění garance vrácení peněz je třeba, aby klient
• přišel včas na hlavní seminář a
• absolvoval oba podpůrné půldenní semináře v Praze.
Podpůrné semináře
Podpůrné semináře se vždy konají v Praze a to čistě z provozních důvodů, jelikož je vždy vede hlavní terapeutka a sjíždí se na ně klienti z celé republiky. Jen 1 nebo 2 z 10ti klientů potřebují více než hlavní seminář a prakticky není proveditelné, abychom posílali hlavní terapeutku 200 km do Brna nebo 400 km do Ostravy kvůli 1 nebo 2 klientům.

Podpůrné semináře jsou obsahově odlišné od hlavního semináře. Jsou zaměřené na nejčastější důvody,
proč někteří kuřáci nejsou úspěšní po hlavním semináři.
Trvají 4 hodiny a stejně jako při hlavním semináři chodí klienti pravidelně kouřit.
Jsou i tací, kteří kouřit přestali a jsou jen zvědaví, ti samozřejmě kouřit nemusí.

Reference

Jára

„Milí potenciální klienti,
ráda bych se s Vámi podělila o zkušenost při odvykání kouření s Allen Carr. Bohužel jsem jedna z mála, které se to úplně nepodařilo. Tato metoda mi dává všechen smysl, spoustu věcí si uvědomíte a já věřím, že vědomosti, které jsem na seminářích získala, mi pomohou s kouřením přestat, až přijde ten správný čas. Vím, že chybí opravdu málo. Způsob a vedení semináře sympatickou lektorkou Martinou mi velice pomohl. Kouření jsem bez trápení omezila a hlavní pokrok vidím v tom, že pokud někde kouřit nemohu, neznervózňuje mě to, nepropadám panice. Jsem moc ráda, že jsem se zúčastnila. A i když jsem zatím neuspěla, vím, že tímto způsobem to půjde.

Na závěr bych ráda dodala, že když jsem po absolvování hlavního semináře i dvou podpůrných nepřestala kouřit, požádala jsem o vrácení peněz a do 14ti dnů jsem měla celou částku zpět na účtě.

Je to velice potěšující zjištění, že Allen Carr patří mezi korektní firmy, které dodrží co slíbí. Všem Vám přeji hodně síly a úspěchů v nekouření 🙂

— Jára