Lukáš: “Cigarety? Barevná krabička, která mi vůbec nic neříká.”

Lukáš mi vysvětlil, že na vesnici si všichni tykají, takže …. 🙂 lukas

Lukáši, kdy jsi začal kouřit?

Začal jsem v 18ti kolem vojny, nejdřív jsem měl doma krabičku a kouřil jsem jen když jsem se šel bavit, ale po vojně, když jsem šel do práce, už jsem kouřil pořád, všichni kolem kouřili.

Když jsem šel na zábavu, vykouřil jsem v klidu i 2 krabičky za večer.Kouřil jsem celkem 16 let. 

Zkoušel jsi někdy přestat?

Pořád. Jednou jsem přestal kouřit na 3 měsíce, když jsem se překouřil na zábavě. Jinak párkrát třeba na týden. Zkoušel jsem kdeco. Po nikoretových bombonech jsem škytal. Pak jsem objevil ty zázračný magnety z Ameriky, tak jsem si je za 800 Kč objednal. I elektronickou cigaretu jsem kouřil, a k ní jsem kouřil dál normální cigarety. Zkoušel jsem všechno.

A pak přišel Easyway. Věřils, že Ti to pomůže?

Narazil jsem na Vás na internetu. V lednu. Přečetl jsem si nějaké recenze a řekl jsem si, že do toho půjdu, maximálně si znovu zapálím, a peníze dostanu zpátky, tak o nic nejde. Chtěl jsem to zkusit, hlavně kvůli penězům, ona je ta stovka denně prostě vážně znát. Tak jsem začal šetřit, přemýšlel jsem, jestli pojedu do Prahy nebo do Brna, v Praze jsem byl na vojně, tak jsem se rozhodl jet tam. Pak jsem termín několikrát odložil, nebyl čas. V srpnu to konečně dopadlo.

Jaké jsi měl dojmy? Co poslední cigareta?

Chvílema jsem si říkal, proč tam jsem. Některý části mi moc neříkaly. Pak jsem zase měl pocit: “Jo, tohle mi dává smysl” Hlavně ty positivní vyhlídky mě hrozně motivovaly, říkal jsem si v duchu: “Jo, to chci, to se mi líbí”. Poslední cigareta byla úplně v klidu. Zbylo mi po ní ještě 7 cigaret a na rozdíl od jiných jsem je nevyhodil hned na místě. Vyšel jsem ven z budovy a setrvačně mě napadlo, že si zapálím, ale okamžitě mi došlo: “Blbost, vždyť já už nekouřím!” a ty zbylý cigarety jsem zahodil do koše v parku cestou na autobus.

Měls nějaké abstinenční příznaky? Jak se cítíš jako nekuřák?

Asi ne. Neměl, nepamatuju si je. Chvilku mi trvalo, než mi došlo že jsem nekuřák. V práci říkali, co se mnou kdo udělal. Je to supr nekouřit. Teď už se třeba nesmí kouřit tady u nás na zábavě. Když jsem kouřil, nikdy mi nedošlo jakej jsem otrok, furt jsem přemýšlel, kam půjdu kdy kouřit atd. Až když jsem přestal, tak jsem si to uvědomil, že to opravdu byla otročina. Teď nemusím přemýšlet kam budu chodit kouřit, jestli mám dost cigaret atd.

A od té doby cos přestal kouřit, měls na to někdy chuť?

Neměl jsem na to chuť, jen jsem byl tak nějak zvědavej. Všichni kolem kouří, jednou mě napadlo, co by se asi stalo, kdybych si jednou potáhnul. A pak jsem si řekl: “No, co by se stalo, nic novýho. Nic mi to nedávalo tehdy, těžko mi to bude něco novýho dávat teď.”

Jak se koukáš na cigarety dneska?

Barevná krabička s obrázkem, která mi vůbec nic neříká.

Jak zvládáš situace, ve kterých sis dřív potřeboval zapálit?

Na to mám takovou dobrou příhodu. Byl jsem v sousedním městě, pozdě večer jsem se vrátil k autu a nenastartoval jsem. Nechtěl jsem nikoho tahat z postele, tak jsem vymýšlel, kde sehnat kabely, autobaterku, někoho … Nakonec jsem odchytil taxikáře. Že prý to bude trvat, než se to trochu dobije, tak si dáme cigárko. Tak říkám, že bych si s ním zapálil, ale už nekouřím. Úplně s klidem. Byla to dost stresující noc, zaseklej někde v Třebíči, a na cigarety jsem si ani nevzpomněl.

Jak vnímáš kuřáky kolem?

Normálně, jako jakýkoli jiný lidi.

Měl jsi možnost někoho ovlivnit, nějakého kuřáka?

Kámoš se mě ptal, jak to teda funguje, jestli je to jako hypnóza. Pokoušel jsem se mu to vysvětlit, že ne, že jsme si vlastně jen celý den povídali a pak jsem přestal kouřit, ale on mi to nevěřil. Tak jsem mu řekl, ať si to najde na netu, přihlásí se a dozví se jak to funguje.

Nejpositivnější změna?

Úplně nejlepší je ta svoboda, nemusím řešit kde budu kdy kouřit. Nemyslím na to.

Dáváš si stranou peníze, které už neutrácíš za cigarety?

Ne. Ale je fajn mít jich trochu víc. Měl jsem nějaké výdaje, které jsem o to líp zvládnul.

Co bys chtěl vzkázat potencionálním klientům?

Věřte tomu, protože to funguje. Vyzkoušejte to a uvidíte sami.

Lukáš 
Lukáši, děkuji 🙂 

METODA EASYWAY POMÁHÁ KUŘÁKŮM UŽ 30 LET

Zatímco v Čechách jsme teprve od konce roku 2015, metoda Easyway pomáhá kuřákům osvobodit se od závislosti na cigaretách již více než 30 let. 50 000 šťastných nekuřáků odejde každý rok z klinik Easyway, které jsou dnes již opravdu témeř v každé zemi na světě. Neexistuje snadnější cesta. Tato metoda mění lidem životy k lepšímu, a pro mnohé to kouřením jen začíná. Znovu nabytá svoboda je neskutečná motivace do života.

Nikdo nepřijde na seminář přesvědčený, že mu pomůžeme. Všichni mají pochyby, logicky, všichni mají za sebou mnohé nevydařené pokusy. A právě proto nabízíme garanci vrácení peněz.

Buď přestanete kouřit snadno, rychle a bez trápení, nebo dostanete své peníze zpět.

Opravdu nic neriskujete.

Více informací o seminářích a aktuální termíny naleznete ZDE.

Pokud byste měli jakékoli dotazy, napište, zavolejte, jsme tu pro Vás.

Hodně štěstí

Martina Tauchmanová
hlavní terapeutka Easyway, Snadné cesty jak přestat kouřit
Velká Studie o kouření ZDARMA
Tajemství nikotinové pasti.

Mýty a nepravdy,
které Vás drží v zajetí.

Jak přestat kouřit a nezbláznit se?

Co Vám tají tabákový průmysl?
Bezplatný průvodce odvykáním
Přihlaste se do našeho
bezplatného e-mailového kurzu,
ve kterém Vás provedeme
úspěšným odvyknutím
krok za krokem.

Podělíme se s Vámi o mnoho užitečných informací, které Vám pomohou pochopit proč kouříte,
proč se Vám dodnes nepodařilo přestat
a jak na to, lépe a radostněji.
Seminář EASYWAY
Jednodenní seminář,
po kterém budete moci,
díky odstranění mentální závislosti,
zahodit cigarety a jít domů
jako spokojený nekuřák.

Nabízíme GARANCI vrácení peněz
v případě neúspěchu.

P.S.:
Po celou dobu semináře můžete kouřit!