Jana: “Už to nepotřebuju!”

janaJani, jak dlouho jste kouřila?

Kouřila jsem více než dvanáct let.Kouřila jsem ve stresu.Když jsem byla s přáteli.Zkracovala jsem si cigaretou dlouhé chvíle.V podstatě se vždycky našel důvod, proč si zapálit.Časem mi mé kouření začalo vadit. Bolest na hrudi. Kašel. Zažloutlé prsty. Smradlavé oblečení. Nemalé peníze vydané za krabičky.A možná, že mi to už ani nechutnalo…

Zkoušela jste přestat? Jak jste se cítila?

Mnohokrát, přestávala jsem spousty let. S každým dalším nezdařeným pokusem jsem byla zoufalejší a zoufalejší. Dokázala jsem nekouřit třeba týden. Ale jakmile přišla náročnější situace, ocitla jsem se s přáteli u piva nebo mi v práci kolegyně zamávala krabičkou před očima, mé snahy nekouřit končily vždy v plameni zapalovače. Přestat se zdálo nemožné! Každou chvíli jsem prohlašovala, že přestávám a každou chvíli se mi někdo smál: “Stejně to nedokážeš, proč se tak trápíš? Tolikrát se Ti to už nepovedlo. Ty jsi kuřák a kuřákem zůstaneš”. Už už jsem těmhle slovům uvěřila, ale stále jsem hledala pomoc.

Jak jste si našla cestu k nám do Easyway? Jaké byly Vaše první dojmy?

Ptala jsem se odnaučených kuřáků. Četla diskuze na internetu, ale nikde nebylo nic, co by mi pomohlo. Až jsem jednou objevila metodu Allana Carra – slibovala odvyknutí ze dne na den. Snadno a rychle. Bez trápení. Chtěli za to ale spoustu peněz. Podvod … byla první myšlenka, která mě napadla…Ale co když to funguje? Něco ve mně začalo hlodat.Než jsem se přihlásila, trvalo mi to několik týdnů.Než jsem zaplatila, propadla mi rezervace. Bála jsem se…Přesto jsem se nakonec zúčastnila …

A?

Všechny mé obavy se rozplynuly díky báječné, charizmatické lektorce Martině, která vedla seminář autenticky, čerpala z vlastní zkušenosti, dokázala ustát a rozmetat pochyby zarputilých kuřáků a hlavně mi to dokázala srovnat v hlavě natolik, že jsem ten den odcházela z jejího semináře s vědomím, že už si cigaretu nikdy nezapálím.

Takže to stálo za to?

Byla to ta nejlepší investice, jakou jsem pro sebe mohla udělat. Myslela jsem si, že k tomu, aby člověk přestal kouřit, musí mít sakra pevnou vůli. Teď už vím, že je to blbost, že k tomu stačí jen sebrat odvahu a přijít na seminář k Martině 🙂 Pro mě to bylo nejlepší rozhodnutí, jaké jsem kdy udělala. Změnilo mi pohled na cigarety a osvobodilo od mé dlouholeté závislosti. Je to pocit, který je k nezaplacení.

Jak se cítíte dnes?

Přátelé se mi přestali smát a teď se místo toho udiveně ptají: “Jaktože nekouříš?” A já jen krčím rameny a odpovídám:

“Už to nepotřebuju!”


Pro všechny kdo zvažujete, že byste se toho trápení také rádi zbavili jednou provždy

Je naprosto nedůležité jak dlouho nebo jak moc kouříte, kolik Vám je let nebo jak moc si myslíte, že právě Vy to máte jinak než ostatní kuřáci. Metoda Allena Carra už pomohla milionům kuřáků, bez rozdílu věku nebo míry závislosti, odložit cigarety naprosto jednoduše, bez trápení, stejně snadno jako odhodíte odpadky do popelnice.

Díky 100% garanci vrácení peněz opravdu nemáte co ztratit.Buď přestanete kouřit stejně snadno a bezbolestně jako já, Jana a miliony klientů Easyway na světě, nebo dostanete své peníze zpět.

Více informací o seminářích a aktuální termíny naleznete ZDE.

Pokud byste měli jakékoli dotazy, napište, zavolejte, jsme tu pro Vás

Hodně štěstí

Martina Tauchmanová
hlavní terapeutka Easyway, Snadné cesty jak přestat kouřit
Velká Studie o kouření ZDARMA
Tajemství nikotinové pasti.

Mýty a nepravdy,
které Vás drží v zajetí.

Jak přestat kouřit a nezbláznit se?

Co Vám tají tabákový průmysl?
Bezplatný průvodce odvykáním
Přihlaste se do našeho
bezplatného e-mailového kurzu,
ve kterém Vás provedeme
úspěšným odvyknutím
krok za krokem.

Podělíme se s Vámi o mnoho užitečných informací, které Vám pomohou pochopit proč kouříte,
proč se Vám dodnes nepodařilo přestat
a jak na to, lépe a radostněji.
Seminář EASYWAY
Jednodenní seminář,
po kterém budete moci,
díky odstranění mentální závislosti,
zahodit cigarety a jít domů
jako spokojený nekuřák.

Nabízíme GARANCI vrácení peněz
v případě neúspěchu.

P.S.:
Po celou dobu semináře můžete kouřit!